METAL VE ROCK SEVERLERİN BULUŞMA NOKTASİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
METAL VE ROCK SEVERLERİN BULUŞMA NOKTASİ

METAL VE ROCK HAKKINDA HERŞEYİ BULACAĞİNİZ SICACIK BİR ORTAM CREATED BY METALFREKANS

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forum
Ortaklar
Therion....!!!!
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:58 pm tarafından jasminrose
Kuruluşu 1990'ın da ötesinde olan Therion'un tarzı gerçekten oldukça özel... Metalin içindeki seslerden daha benzersiz ve daha özgün sesleri yaratmaya çalışan bu İsveçli grup, senfonik öğeleri, opera tadındaki vokalleri ve Orta Çağ'a özgü koroların mükemmel uyumunu kullanarak klasik metal ve gotik kavramlarını birlikte işleyerek ortaya büyüleyici bir tarz çıkarıyor.

15 yıldır art arda çıkan …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
Barış Akarsu
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:53 pm tarafından jasminrose
29 Haziran 1979 da Zonguldak'ta dünyaya gelir. Annesi,Hatice Hanım ve Babası Selahattin Bey'dir.

İlk,orta,lise eğitimini küçük yaşlarda yerleştikleri Amasra'da
tamamlar. Lisedeyken yelken sporuna gönül verir ve bu sporu Amasra
Yelken Klübü'nde profesyonel olarak yapmaya karar verir.

Müziğe ilgisi küçük yaşlarda başlar. İlkokuldayken elinde blok flüt
sokakta dolaştığını söyler. Ama …

[ Okuma komple ]
MARİLYN MANSON!!!!!!!!
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:46 pm tarafından jasminrose
İster sevin ister nefret edin, kendine "Yobaz Yıldız" diyen bu sevimli adam kesinlikle 1990’ların en adı çıkmış ve en çok tartışılan ünlüleri arasında... Serbestliği getirdiği için kimilerinin bir kurtarıcı, kahraman olarak baktığı Manson seks, uyuşturucu ve Şeytancılık üzerine kurulmuş bir platformdan yükselen "serseri"lerden oluşan bir dizinin son elemanı... …

[ Okuma komple ]
Neden metal?
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 5:55 pm tarafından mirva
Neden tercihinizi daha çok matalden yana yaptığınızı açıklayn ltfn

Yorum: 13
MÜZİK ALETLERİNİN ANASI BENCE!!
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 12:39 pm tarafından moryarasa
Arrow Piyano enstrumanını kullanmayan bir grup yok arkadaşlar.Piyano bana her zaman özel gelmiştir.Notalardan cıkan o muhtesem ses beni hep etkisi altına almıştır...Piyano yapımı biçimi ile duvar ve kuyruklu (salon) adı verilen iki çeşittir. Piyano kelimesi "Pes ve güçlü sesli klavsen (harpsikord) - gravicembalo col piano e forte" 'den gelir. Piyano Forte olarak adlandırılması da …

[ Okuma komple ]
rammstein ....
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 7:16 pm tarafından Admin
Birbirinin tekrarı olan imgelerin her yeri istila ettiği günümüzde, kendine özgü ve farklı olanlara rastlamak hayli zor. İşte Rammstein da bildik malzemeleri kullanarak yola çıkıp, daha önce rastlanmamış tatlar üretebilmeyi başaranlardan. Grup, 1994'te Doğu Almanya'nın kapalı ortamında, hepsi daha önce farklı gruplarda çalışmış altı Alman tarafından kuruldu.

Gitarist Richard Kruspe o zamana …

[ Okuma komple ]
Yorum: 1
METALLİCA............
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 7:24 pm tarafından Admin
ABD`li heavy metal ve hard rock grubu. Tartışmalı olmakla birlikte thrash metal akımının kurucusu, ve 80`li yılların en iyi ve en ilham verici metal grubu kabul edilir. 60 milyonu ABD`de, 40 milyonu da dünyanın geri kalanında olmak üzere yaklaşık 100 milyon albüm satışı bulunan grup, müzik tarihinin ticari olarak en başarılı metal gruplarından biridir. Konser satışları açısından da Amerikan müzik …

[ Okuma komple ]
Yorum: 2
KORN ...
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:11 am tarafından Admin
Davulcu David Silveria, gitarist James Shaffer (Munky) ve basçı Reginald Arvizu (Fieldy), L.A.P.D. grubuyla 1992 senesinde çıkardıkları “Who’s Laughing Now” adlı single’dan sonra yanlarına gitarist Brian Welch (Head)’i de alarak yeni bir proje oluşturma kararı aldılar. Vokalist arayışına giren dörtlü, daha önce Human Waste Project grubunda yer alan vokalist Jonathan …

[ Okuma komple ]
TOKİO HOTEL
Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 7:44 pm tarafından Admin
Tokio Hotel`i gözden kaçırdımmı bilmiorm ama görmedim.Neyse bnce Tokio Hotel`de fena deil.Alman pop-rock grubu bütün şarkıları hoşuma gitmese de bi kaç şarkısı gerçekten çok gsl.Durch Den Mansoon,Scream,Dont jump,Ready set go bu şarkılar bnm hoşuma gidio.Çok rock sayılmasa da ii çıkış yapmış bi grup olduunu düşünüorm siz ne düşünüosnz?

Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın

3 posters
YazarMesaj
jasminrose

jasminrose

Kadın

Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Empty
MesajKonu: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:14 pm

Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın 7Efet arkadaşlar biri şu derdim var dicek Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın 015 alttaki onun derdine çözüm üretipÜstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Ek
sonra kendi derdini yazıcak ve bu böle alıp başını gidicek hem kirli
çamaşırlar tökülecek kimin ne karın ağrısı var derdi var bilecez hemde
çeşitli çözümler üretecez sonuna kadar geyik serbest alınmaca
gücenmecede yok. Hadin bakem yeni oyunumuz hayır uğurlu ola Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Gln
ben başlayım Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Gln Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Gln

1-hollywwodan teklif aldım ama sewgilim izin wermio?
2-sigarayı bırakmamak için bi bahane lazım bana yaaa

ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Empty
MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:34 pm

cvb 1-ne işin var sevgilinle orada nice yakışıklı erkekler var Very Happy:D
cvb2-onu çok seviyorum sevgilimden bile çok

soru 1-ben bu merveyi nasıl unutacam
soru 2-bu sene kim şampiyon olur Razz

jasminrose

jasminrose

Kadın

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:38 pm

cvb1- unutmak hatırlamaktır yeni denizlere yelken aç
cvb 2- fenerbahçe

sr1-tarçınlı kurabiye yapmak istiorum ama tarçın koymak istemiorum ne yapmalıyım
sr2-içimde bi boşluk var napiim
ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:40 pm

cvb 1- un koy daha güzel olur Razz
cvb 2-Oruçluysan o susadığın için bi boşluk gibi geliyodur Razz

soru 1- ben neden kız tavlamayı beceremiyom
soru 2- ben neden arkadaşlarıma çok düşkünüm
jasminrose

jasminrose

Kadın

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:46 pm

cvp 1- şıpsevdisin gönlün hoş
cvp 2- aradıklarını onlarda bulabiliosan düşkünsündür vazgeçemiosundur

sr1-sewmeyi hakeden biri varmı varsa walla sevicem
sr2-birini öldürmek istiorum cinayet aletim ne olsun
ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 5:53 pm

cvb 1- ben hakederim sev anasını satıyım Very Happy:D:D
cvb 2- ben olurum Very Happy:D:D

soru 1-neden şıpsevdiyim ben Very Happy
soru 2-bu facebooktan kurtulmam için bana bi bahane bulun
jasminrose

jasminrose

Kadın

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 6:18 pm

cvp1- öle hissettim
cvp2- canım sıkıldı

s1-sevmeyi sewilmeyi hakettiğini nerden bilcem
s2-suikastçi mi olucaksın benim için:)
ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 6:35 pm

cvb 1- ne gerek var seven belli etsin sen bilmesende olur
cvb 2- olurum gerekirse hiç tanımıyom ama Very Happy

soru
yemek molası verebilirmiyim Very Happy(yanlış anlamayın oruçluyum yardıma gidiyom Very Happy)
Admin
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 9:34 pm

tabı ne demek mehmetcım bız beklerız

canım cok sıkkın ne yapmam gerekıyor
http://metalfrekans.yetkinforum.com
jasminrose

jasminrose

Kadın

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 10:20 pm

sıkı can ii dir kolay çıkmaz takıl öle:)

sigaram bitti ne olcak şimdi
Admin
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 10:42 pm

benımde bıtmıstı gıttım aldım ıstersen ben verıym sana

tek basıma kaldım sıtede ne oalcak sımdı
ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:33 pm

ne yalan söylüyon işte buradayım ben Very Happy

yasmini dövmek istiyom ne yapıyim
jasminrose

jasminrose

Kadın

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 9:10 pm

gel sıkıysa döwde

neden döwmek istion
ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 9:15 pm

canım ole istedi ben deliyimdir ne isterse onu yaparım Very Happy

kanka canım hiç soru sormak istemiyor Very Happy

En son ultrAslan_61 tarafından Çarş. Eyl. 17, 2008 9:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın   Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 11:27 pm

soru sormamıssın mehmet mesajını duzeltırsın bunu okuyunca

Üstteki derdini söle Alttaki çözüm üret (gırgır geçmek serbest :D ) en fazla 2 derdinizi yazın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-