METAL VE ROCK SEVERLERİN BULUŞMA NOKTASİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
METAL VE ROCK SEVERLERİN BULUŞMA NOKTASİ

METAL VE ROCK HAKKINDA HERŞEYİ BULACAĞİNİZ SICACIK BİR ORTAM CREATED BY METALFREKANS

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forum
Ortaklar
Therion....!!!!
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:58 pm tarafından jasminrose
Kuruluşu 1990'ın da ötesinde olan Therion'un tarzı gerçekten oldukça özel... Metalin içindeki seslerden daha benzersiz ve daha özgün sesleri yaratmaya çalışan bu İsveçli grup, senfonik öğeleri, opera tadındaki vokalleri ve Orta Çağ'a özgü koroların mükemmel uyumunu kullanarak klasik metal ve gotik kavramlarını birlikte işleyerek ortaya büyüleyici bir tarz çıkarıyor.

15 yıldır art arda çıkan …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
Barış Akarsu
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:53 pm tarafından jasminrose
29 Haziran 1979 da Zonguldak'ta dünyaya gelir. Annesi,Hatice Hanım ve Babası Selahattin Bey'dir.

İlk,orta,lise eğitimini küçük yaşlarda yerleştikleri Amasra'da
tamamlar. Lisedeyken yelken sporuna gönül verir ve bu sporu Amasra
Yelken Klübü'nde profesyonel olarak yapmaya karar verir.

Müziğe ilgisi küçük yaşlarda başlar. İlkokuldayken elinde blok flüt
sokakta dolaştığını söyler. Ama …

[ Okuma komple ]
MARİLYN MANSON!!!!!!!!
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 5:46 pm tarafından jasminrose
İster sevin ister nefret edin, kendine "Yobaz Yıldız" diyen bu sevimli adam kesinlikle 1990’ların en adı çıkmış ve en çok tartışılan ünlüleri arasında... Serbestliği getirdiği için kimilerinin bir kurtarıcı, kahraman olarak baktığı Manson seks, uyuşturucu ve Şeytancılık üzerine kurulmuş bir platformdan yükselen "serseri"lerden oluşan bir dizinin son elemanı... …

[ Okuma komple ]
Neden metal?
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 5:55 pm tarafından mirva
Neden tercihinizi daha çok matalden yana yaptığınızı açıklayn ltfn

Yorum: 13
MÜZİK ALETLERİNİN ANASI BENCE!!
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 12:39 pm tarafından moryarasa
Arrow Piyano enstrumanını kullanmayan bir grup yok arkadaşlar.Piyano bana her zaman özel gelmiştir.Notalardan cıkan o muhtesem ses beni hep etkisi altına almıştır...Piyano yapımı biçimi ile duvar ve kuyruklu (salon) adı verilen iki çeşittir. Piyano kelimesi "Pes ve güçlü sesli klavsen (harpsikord) - gravicembalo col piano e forte" 'den gelir. Piyano Forte olarak adlandırılması da …

[ Okuma komple ]
rammstein ....
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 7:16 pm tarafından Admin
Birbirinin tekrarı olan imgelerin her yeri istila ettiği günümüzde, kendine özgü ve farklı olanlara rastlamak hayli zor. İşte Rammstein da bildik malzemeleri kullanarak yola çıkıp, daha önce rastlanmamış tatlar üretebilmeyi başaranlardan. Grup, 1994'te Doğu Almanya'nın kapalı ortamında, hepsi daha önce farklı gruplarda çalışmış altı Alman tarafından kuruldu.

Gitarist Richard Kruspe o zamana …

[ Okuma komple ]
Yorum: 1
METALLİCA............
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 7:24 pm tarafından Admin
ABD`li heavy metal ve hard rock grubu. Tartışmalı olmakla birlikte thrash metal akımının kurucusu, ve 80`li yılların en iyi ve en ilham verici metal grubu kabul edilir. 60 milyonu ABD`de, 40 milyonu da dünyanın geri kalanında olmak üzere yaklaşık 100 milyon albüm satışı bulunan grup, müzik tarihinin ticari olarak en başarılı metal gruplarından biridir. Konser satışları açısından da Amerikan müzik …

[ Okuma komple ]
Yorum: 2
KORN ...
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:11 am tarafından Admin
Davulcu David Silveria, gitarist James Shaffer (Munky) ve basçı Reginald Arvizu (Fieldy), L.A.P.D. grubuyla 1992 senesinde çıkardıkları “Who’s Laughing Now” adlı single’dan sonra yanlarına gitarist Brian Welch (Head)’i de alarak yeni bir proje oluşturma kararı aldılar. Vokalist arayışına giren dörtlü, daha önce Human Waste Project grubunda yer alan vokalist Jonathan …

[ Okuma komple ]
TOKİO HOTEL
titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 7:44 pm tarafından Admin
Tokio Hotel`i gözden kaçırdımmı bilmiorm ama görmedim.Neyse bnce Tokio Hotel`de fena deil.Alman pop-rock grubu bütün şarkıları hoşuma gitmese de bi kaç şarkısı gerçekten çok gsl.Durch Den Mansoon,Scream,Dont jump,Ready set go bu şarkılar bnm hoşuma gidio.Çok rock sayılmasa da ii çıkış yapmış bi grup olduunu düşünüorm siz ne düşünüosnz?

titanikte türkler olsaydı :D

4 posters
YazarMesaj
jasminrose

jasminrose

Kadın

titanikte türkler olsaydı :D Empty
MesajKonu: titanikte türkler olsaydı :D   titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:50 pm

Kim çarptı lan gemiyi.
-ya abi selim artistlik yapcam diye çarptı, çok yakın girdi buzdağlarına, ya üf ya.
-Allah belanızı versin lan sizin, iki dakika aşşağıya indik, batırıdınz caanım gemiyi

Evet sayın yolcularımız on kalem sadece bir milyon bitti mi bitmedi, yanında da dikiş ipliği. Şimdi sorabilirsiniz okyanusun ortasında ne işimize yarayacak bunlar diye.

-kaptan napıyorsun lan geniş alsana şu vapuru.
-vapur değil hayvan, ulan titanic lan bu. Batmaz, bak nasıl makas atcam şu buzdağlarının arasından hehehe.
-olm dikkat et, bak şu kadar insanın vebali üstümüze.
-ahhada çarptın laa
-yok bir şey azıcık sürttü yandan, sanayi de pasta atarlar geçer.

-kaptan bir sorun var.
-nedir?
-batıyoruz lan.
-hadi ya valla mı, inanmam?
-lan yalan mı söylicez.
-hahaha, batar mı olum titanic bu.
-lan olum, aşağı inip baktım, su alıyor lan, nah bu kadar delik var.
-hiç olur mu öyle şey, koskoca titanic lan bu, batmaz diye bindik, ben denizden korkarım normalde.
-abi batıyor yalan mı söylicem lan, şakası olur mu lan bunun.
-ahhaha, ne halt yiyecez lan. Kim yaptı lan bu gemiyi hahahayt. Batıcaz yani. Hahahaha. Nasıl batar lan, bana batmaz demişlerdi hhahahhark. Kestim lan sizi...

Kaptan aşşağıda baya büyük bir delik var, su alıyoruz.
-şurda beyaz çimento var, onunla kapatın şimdilik, sonraki limana kadar idare edelim, sonra sanayiye götürürüz

Abi buzdagi geliyo be
- ööf öf
- neresinden baksan 4 trilyon eder bu gemi.. Tam gobekten carpacak ba ba ba. Tersanede de dogrultamazlar bunu.
- sigortasi bişeyi vardir abi.. Kamaraya gidiyorum cuzdani telefonu alayim
- bizim gocuklari al gel de uşümeyelim.. Valizleri neden almiyorlar sandala anlamadim ki

Nerde lan o, nerde beceriksizin evladı, nerdeee.
-abi sakin ol, abi sakinleş, kimi arıyorsun.
-nerde lan geminin sahibi, nerde o beceriksiz.
-abi bırak levyeyi uyma abi adama.
-nerde lan, insan olun azıcık, batacaksa batacak deyin lan. Delikanlı olun lan, batmayacak dediniz lan adi herifler.
-boşver abi, battık zaten, uyma sen ona.
-ya insanı sinirlendiriyorlar yeaa.
-zaten batıyoruz

Kaptan gemi batıyor napıcaz
-oğlum önce kadınlar ve çocuklar
-abi boşver ben 2 flika ayarladım birinde sen birinde ben arazi olucaz
-lan sansür o filikalar 60 kişi alıyor
-olsun abi rahat rahat gideriz mehtaba karşı
-bide ufak açarız
________

Abi gemi su alıyor
-oleyyy be , ulan adam amma tekme attı be,gel yusuf gel bak kickbox turnuvası seyrediyoz
-ama abi gemi...
-yav boşversene gemiyi bak amerikalıları yendik turnuvada

Valla nasıl oldu bilmiyorum, ordan birden bir buzdağı çıktı, ortadan girdi. Ben kendi yolumda ilerliyordum.
-tamam abi sakin ol, su getirin, ne bakıyorsunuz lan, dağılın işte, çarpmış adam olmuş bitmiş.
-nerden geldi nasıl geldi allah allah.
-tamam abi sakin, fazla zarar yok zaten, iki çizik var.
-onca yıllık kaptanım, Allah Allah, nerden çıktı...

Ulan nooluyo, anaa, ulan anaa, yardık ya gövdeyi.
-kaptan iki saattir yırtıyorum bi taraflarımı.
-ne dedin lan, ne dedin uyarır insan.
-abi insaf yaaa, iki saattir aysberg var diyorum.
-ulan aysberg ne lan, aysberg saysberg diye zırlıyor dibimde. Ne biliim lan ben aysberg ne, buzdağı desene şuna, ben de aysberg deyince ufak bir şey sandım, britanyanın köpeği.

-hoop, nereye.
-biz de bineceedik.
-dingonun ahırı mı lan burası. Titanic bu, turyol motoru değil.
-akbil vardı.
-hadi ikile.
-para geçiyor mu?
-Allah Allah.
-biletini nerden alabilirim.
-bela mısın?
-ortamı iyidir dediler de bana.
-yok full erkek burası.
-ama yalan söylemeyin lütfen.
-kardeşim gider misin? Kapama titanic'in önünü
Admin
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: titanikte türkler olsaydı :D   titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 5:48 pm

ellerıne saglık yasemın
http://metalfrekans.yetkinforum.com
ultrAslan_61

ultrAslan_61

Erkek

MesajKonu: Geri: titanikte türkler olsaydı :D   titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 6:18 pm

canım benim gene harikalar yarattın helal olsun sana ellerine sağlık
dark_angel

dark_angel

Kadın

MesajKonu: Geri: titanikte türkler olsaydı :D   titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:34 pm

gercekten güzel ya ellerine saglık
jasminrose

jasminrose

Kadın

MesajKonu: Geri: titanikte türkler olsaydı :D   titanikte türkler olsaydı :D Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 9:14 pm

möhöm deel

titanikte türkler olsaydı :D
1 sayfadaki 1 sayfası